کارگاه آموزش تولید محتوای الکترونیکی برای گوشی و تبلت

امروزه دانش آموزان و دانشجویان علاقه بسیار زیادی به استفاده از موبایل و تبلت دارند.حتی خود ما نیز ترجیح میدهیم به جای نشستن پشت کامپیوتر و یا جابجا کردن لپ تاپ ، محتوای آموزشی و مطالب اموزشی که شامل فیلم اموزشی ، صدای مدرس ، تصاویر اموزشی ، تست ، نمونه سوال و …..رو در قالب یک برنامه در موبایل و تبلت خودمون داشته باشیم .

mohtavayeno-app-education

این برنامه میتونه با منوهای مختلف ، دسترسی ما رو به بخشهای مختلف محتوای آموزشی فراهم بیاره و ما هر جا که هستیم میتونیم براحتی اموزش ببینیم.

mohtavayeno-app-learn1

در کارگاه اموزش تولید محتوا برای تبلت و گوشی یاد خواهید گرفت که چگونه محتواهای اموزشی که شامل فیلم،عکس،پادکست اموزشی (فایلهای صوتی)،نمونه سوال تستی و تشریحی هست رو ، بصورت یک اپلیکیشن موبایل که به اون app گفته میشه تولید کنیم و به دانش اموزان و دانشجویان ارائه کنیم و یا در مارکتهای مختلف مثل کافه بازار ، اپ استور ، گوگل پلی و مایکت و ….قرار بدیم.

در تصاویر زیر میتونید نمونه محتوای تولید شده که روی انواع تبلت و گوشی موبایل قابلیت اجرا شدن داره و با بالاترین استانداردهای اموزشی و جدیدترین روشهای برنامه نویسی تولید شده رو مشاهده کنید :

دانشجو و یا دانش آموز ، با زدن کلید فیلم اموزشی میتونه لیست فیلمهایی رو که شما براش در برنامه قرار دادین ببینه و فیلم مورد نظرش رو انتخاب کنه.به این ترتیب فیلم آموزشی و محتوای تولید شده در یک صفحه جداگانه نمایش داده میشه و آموزش انجام میگیره.

mohtavayeno-app-movie

میتونید در برنامه خودتون نمونه سوالات و سوالات تستی و تشریحی رو قرار بدین.

mohtavayeno-app-soal

mohtavayeno-app-test

در دوره تولید محتوا برای موبایل و تبلت با مباحث برنامه نویسی اندروید هم کار خواهیم کرد و شما میتونید با خلاقیت خودتون برنامه های دلخواهتون رو با گرافیک متنوع و جذاب که مورد نظر خودتون و دانشجویان و دانش آموزانتون باشه ایجاد و عرضه کنید.

tolid-mohtava-mohtavayeno-contact