نرم افزارتدریس و محتواساز ویژه تولیدمحتوای الکترونیکی


step1

با استفاده از نرم افزار تدریس ، شما میتوانید کلیه دروس نظری(تئوری) که نیاز دارد مدرس و اساتید مثالهای متعددی را حل کنند و توضیح دهند مناسب میباشد.مدرس میتواند تصاویر مختلفی را روی تخته نرم افزار قراردهد و اقدام به تدریس نماید.

همچنین مدرس میتواند فایلهای pdf درسی و سوالات امتحانی را در نرم افزار باز کند وبخش خاصی از آن را جدا نماید و روی تخته قرار دهد و انرا توضیح دهد و تدریس نماید.

امکانات متعدد دیگری مثل امکان رسم تصاویر هندسی با صفحه شطرنجی و امکان ذخیره اتوماتیک تخته ها در پایان تدریس برای تولید محتوای سریع در نرم افزار فراهم شده است.

قابل ذکر است که تیم محتوای نو نیز از همین نرم افزار برای تولید محتوای اموزشی  استفاده مینماید.از انجا که این نرم افزار دقیقا با توجه به نیازهای مدرس برای تولید محتوا تولید شده است بنابراین بسیار کاربردی میباشد و نیازی به برنامه نویسی ، تنظیمات خاص و رفتن به منوهای پیچیده نیست و مدرسان و اساتید عزیز در هر رشته ای که باشند میتوانند با این نرم افزار بسیار سریع تولیدات خود را به مخاطبانشان عرضه نمایند.

امکان تولید محتوای الکترونیکی وتولید  فیلم اموزشی  به همان  آسانی تدریس با گچ و تخته برای شما میسر شده است.

شما هم به تولیدکنندگان محتوای الکترونیکی بپیوندید


میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر نام موسسه ، نام مسئول و ادرس و تلفن خود را برای ما ارسال نمائید(از طریق تلگرام یا ایمیل و یا پیامک) تا امکان دموی محصول برای شما و همکاران محترمتان فراهم گردد.