نرم افزار TFSDجهت تولید پادکست و فیلم آموزشی

سازمانها ، شرکتها و گاها بعضی افراد ، علاقمند به دوبله فیلمهای علمی وآموزشی زبان اصلی هستند و از سایتهای معتبری مثل lynda , udemy و pluralsight  و سایر سایتها اقدام به تهیه فیلم اموزشی میکنند و آنرا به زبان فارسی دوبله کرده و در سایت یا وبلاگ خود منتشر میکنند و از این راه کسب درامد می نمانید.

از انجائیکه تیم محتوای نو نیز در زمینه دوبله فیلمهای زبان اصلی جهت تولید محتوای اموزشی  فعالیت می نماید، اقدام به تهیه نرم افزاری نمود تا بتواند سرعت دوبله خود را بالاتر ببرد و زمان گویش دقیقا با زمان نمایش زیرنویس همخوانی داشته باشد.

شما نیز چنانچه قصد دارید فیلمهای اموزشی زبان اصلی را به فارسی دوبله نمائید ، میتوانید از این نرم افزار استفاده نموده و سرعت اجرای دوبله و تولید محتوای اموزشی خود را بالاتر ببرید و میزان خطای خود در هنگام دوبله را کم نمائید..

در نسخه جدید امکانات بیشتری نیز به نرم افزار دوبله فیلمهای اموزشی جهت تولید محتوای سریعتر اضافه شده است.

قیمت نرم افزار (ویژه دانشجویان دوره تولید محتوای الکترونیکی )با 40 درصد تخفیف : 150000 تومان

قیمت نرم افزار (سایر متقاضیان ) : 250000

**آپدیت نرم افزار ، هر سه ماه یکبار تا یکسال برای مشتریان به صورت رایگان ارسال میگردد.

جهت خرید نرم افزار ، بعد از واریز مبلغ مورد نظر با شرکت تماس بگیرید تا پکیج نرم افزار ،  که شامل ، نرم افزار دوبله فیلم آموزشی،  فیلم آموزش کار با نرم افزار ، نمونه های انجام شده و کاتالوگ دیجیتالی میباشد برایتان به روشهای مختلف (ارسال پستی پکیج ، لینک دانلود و ….) ارسال گردد.