محتوای نو ، پیشگام در تولید محتوای الکترونیکی و آموزش انلاین

tolid-mohtava-mohtavayeno-undrestand

تیم محتوای نو ، متشکل از متخصصان ومدرسانی است که در زمینه آموزش حضوری ، آموزش الکترونیکی و تولید محتوای الکترونیکی ، دارای سالها تجربه می باشند. چیزی که محتوای نو را نسبت به سایر همکارانمان متمایز میکند ، تخصص محتوای نو نیست.تخصص ، چیزی است که با صرف زمان وهزینه بدست می آید.

….و اما وجه تمایز ما تجربه است.تجربه تدریس در کلاسهای مختلف.تجربه تدریس در سطوح مدارس و دانشگاه و آموزش به کارکنان ادارات و سازمانهای  گوناگون….

لمس کردن، احساس کردن و درک کردن نیاز آموزشی هر سازمان است که ما را متمایز میکند.

تا زمانی که تیم تولیدکننده محتوای الکترونیکی ،  در کلاس درس حضور نداشته باشند و تدریس نکرده باشند ، نمی توانند نیازهای اموزشی و نیازهای یادگیرندگان را بدرستی تشخیص داده و آنرا تسهیل نمایند .

بنابراین محتوای نو میتواند ، نیازهای آموزشی سازمان شما را ، پیدا کرده و فرایندهای آموزشی درست را متناسب با نیازتان به شما پیشنهاد داده و انرا برایتان پیاده سازی نماید.

اینکه مخاطبان شما چگونه آسانتر و سریعتر میتوانند از شما خدمات اموزشی دریافت کنند تخصص محتوای نو میباشد.

tolid-mohtava-mohtavayeno-SLEEP

پس ، قبل از آنکه مخاطبان و مشتریانتان :

1- از آموزشهای سنتی (مثل فیلمبرداری از استاد و مدرس، در زمان  تدریس)

2- آموزشهای کسل کننده (مثل محتوای الکترونیکی که بدون سناریوی حرفه ای تولید شده اند و روی LMS یا CD های آموزشی به یادگیرندگان ارائه میشوند و فقط متن و تصاویر کتاب را جور دیگری نمایش داده اند و عینا روخوانی میشوند)

خسته شوند و آموزشگاه یا موسسه دیگری رابرای آموزش دیدن و یادگیری انتخاب کنند ، در حوزه تولید محتوای الکترونیکی پیشتاز باشید و خودتان را متمایز کنید.

 

یادگیرندگان امروزی ، با وجود منابع متعدد در اینترنت و فضای مجازی ، دیگر یا محتواهای پیش و پا افتاده و محتوای الکترونیکی که بار علمی نداشته باشد ، و به آنها واقعا چیزی را یاد ندهد راضی نخواهند شد.

تولید محتوای الکترونیکی نیاز به تکنولوژی آموزشی دارد.نیاز به سناریوی قوی دارد و نیاز به تجربه و تخصص دارد که  که محتوای نو همه اینها را برایتان تولید خواهد کرد و به شما اموزش خواهد داد.

از بخشهای مختلف وب سایت محتوای نو که شامل ابزارهای تولید محتوای الکترونیکی ، محتواهای تولید شده و کارگاههای آموزش تولید محتوای الکترونیکی میباشد بازدید کنید و چنانچه خدمات ما مورد نیاز شما بود و احساس کردید میتوانیم با هم همکاری بلند مدت داشته باشیم با ما تماس بگیرید.