دعوت به همکاری از گویندگان سناریوهای آموزشی


محتوای نو ، در راستای تولید فیلمهای آموزشی و ارائه خدمات اموزش الکترونیکی،علاقمندان به گویندگی و ضبط صدا جهت ضبط narration را دعوت به همکاری می نماید.

شرایط تخصصی : 

1:دارای صدای مناسب و بدون لهجه

2-توانایی تلفظ لغات انگلیسی

میتوانید متن زیر را با یک میکروفن ساده در منزل یا محل کار ضبط نموده و برای ما ارسال نمائید تا واحد صداوگویندگی محتوای نو ، مناسب بودن و عدم مناسب بودن صدای شما، برای گویندگی سناریوهای آموزشی را کارشناسی و بررسی نماید.

متن نمونه جهت تست صدا :

 نرم افزار Adobe Captivate یکی از قوی ترین نرم افزار های تولید فایل های آموزشی در جهان است که تولید شرکت بزرگAdobeمی باشد. این نرم افزار قابلیت تولید فایل های آموزشی با فرمت HTML و فلش  را دارا ست. توسط این نرم افزار می توان آموزش های الکترونیکی و آموزشهای مجازی قدرتمندی به صورت چند رسانه ای و تعاملی بوجود آورد. این نرم افزار بسیار پر کاربرد در ساخت فایل های آموزشی، تمامی امکانات را برای کسانی که می خواهند به تهیه برنامه های آموزشی بپردازند فراهم می کند. یکی از امکانات ویژه این نرم افزار امکان فیلم برداری از desktop با کیفیت بسیار بالا می باشد. همچنین می توانید با اضافه کردن صدا از طریق میکروفون یا توضیحات متنی از طریق نرم افزار آن را کامل نمایید. یکی ديگر از قابلیت های بسیار عالی این نرم افزار این است که شما می توانید فایل های متنی و مالتی مدیای خود را با فرمت های گوناگون با یکدیگر ترکیب کرده و در قالب فایل آموزشی در آورید. فرمت هایی مثل   HTML, SWF  و همچنین تصاویر گرفته شده از کار با چند نرم افزار را در کنار یکدیگر قرار داده و با اضافه کردن توضیحات، آموزش کار با نرم افزار های مختلف را بسازید. اطلاعات خاص نظیر علوم مختلف، شرایط جغرافیایی، آب و هوا ، ویژگی های توریستی شهرها را در قالب فایل های HTML در کنار یکدیگر قرار دهید و دایره المعارف اختصاصی بسازید.